Fudbaleri zagrebačkog Dinama izborili su plasman u grupnu fazu Lige prvaka nakon što su u revanšu play offa pobijedili Skenderbeu sa 4:1.

U prvoj utakmici u Albaniji, ekipa Dinama je sa 2:1 i ukupnim rezultatom 6:2 plasirala se u grupe.

Dinamo je poveo u devetoj minuti golom Soudanija, da bi samo minutu kasnije gosti izjednačili preko Esquerdinha.

Novu prednost Dinamu donio je naš mladi reprezentativac Armin Hodžić koji je u 15. minuti postigao prekrasan gol.

Momčad Dinama je od 46. minute igrala sa igračem manje nakon što je Goncalo isključen zbog dva žuta kartona, ali do kraja su još dva puta zatresli mrežu gostiju.

Travel je u 55. minuti postigao treći gol za Dinamo ,da bi konačnih 4:1 postavio Soudani deset minuta prije kraja meča.

Armin Hodžić zamijenjen je u 52. minuti susreta u timu Dinama.