Momčad iz Soluna prokockala dva gola prednosti

Spektakularan meč odigrale su momčadi PAOK-a i Atromitosa na zatvaranju devetog kola grčke Superlige.

Rezultat je na kraju glasio 3:4 za goste, iako su domaći na poluvremenu imali prednost od dva gola (2:0).

Nju su joj osigurali Rodrigues (3’) i Koulouris (27’), da bi Atromitos u nastavku pogotkom Le Talleca (56’) smanjio rezultat.

Mystakidis je u 69. minuti povećao na 3:1, a četiri minuta kasnije desio se ključni trenutak, koji je okrenuo meč u sasvim drugom pravcu.

Veznjak domaćih Canas skrivljuje jedanaesterac i dobija direktan crveni karton, a Umbides s bijele tačke ponovo vraća neizvjesnost.

Do poravnjanja gosti stižu u 86. minuti preko Papadopoulosa, da bi im sva tri boda u trećoj minuti nadoknade vremena donio Tonso.

Bh. reprezentativac, Gojko Cimirot (23), odigrao je cijeli meč za domaću momčad, koja nakon devet odigranih mečeva zauzima deseto mjesto s 11 bodova.