Bez pobjednika u duelu Hoffenheima i HSV-a

Fudbaleri Hoffenheima i HSV-a remizirali su danas u susretu 11. kola njemačke Bundeslige odigravši 2:2.

Gosti su poveli golom Kostića u 28. minuti, da bi Hoffenheim izjednačio preko Wagnera u 45. minuti.

Zuber je u 49. minuti doveo Hoffenheim u vodstvo od 2:1, a konačnih 2:2 postavio je Muller u 61. minuti meča.

Ermin Bičakčić je igrao od 22. minute u ekipi Hoffenheima te zaradio žuti karton.

Emira Spahića nije bilo u timu HSV-a zbog povrede.

Hoffenheim se nakon 11 odigranih kola nalazi na petom mjestu sa 21 bodom, dok je HSV posljednji sa samo tri boda i još uvijek je bez pobjede.