Spahić i Bičakčić su odigrali 90 minuta za svoje timove, dok Vrančić nije nastupio za Darmstadt

Večeras su na programu bile utakmice četvrtog kola njemačke Bundeslige, a Freiburg je na svom terenu sa minimalnih 1:0 savladao HSV našeg Emira Spahića.

Trenutak odluke dogodio se u 70. minuti kada je Petersen postigao pobjedonosni gol za Freiburg.

Emir Spahić je odigrao cijeli meč za HSV, koji se trenutno nalazi na 16. poziciji sa samo jednim osvojenim bodom.

Darmstadt je na svom terenu dočekao tim Hoffenheima, a konačan rezultat glasio je 1:1.

Gosti su poveli preko Kramarića u 46. minuti, da bi konačnih 1:1 postavio Olijnyk u 92. minuti.

Ermin Bičakčić je proveo svih 90 minuta na terenu u momčadi Hoffenheima, dok Mario Vrančić nije ulazio u igru u Darmstadtu.

Zanimljivo da je ovo Hoffenheimu bio četvrti remi u sezoni u isto toliko odigranih utakmica.