Šunjić, Spahić i Vrančić nastupili za svoje timove u Bundesligi

Danas su na programu bili susretu 29. kola njemačke Bundeslige, a Stuttgart je na svom terenu izgubio od minhenskog Bayerna sa 1:3.

Gosti su poveli autogolom Niedemeira u 31. minuti, da bi Alaba u 52. minuti udvostručio prednost.

Igrala se 63. minuta, kada Didavi postiže pogodak za 1:2, a konačnih 1:3 za Bayern postavio je Costa u 89. minuti.

Bh. reprezentativac Toni Šunjić odigrao je cijeli meč za momčad Stuttgarta, koja je trenutno na 12. mjestu sa 33 boda.

Ekipa HSV-a još jednom je razočarala svoje navijače i izgubila kao domaćin od Darmstadta rezultatom 1:2.

Strijelci za goste bili su Sulu (38. minuta) i Gondorf (54. minuta), dok je utješni gol za HSV postigao Holtby u 91. minuti.

Emir Spahić je proveo svih 90 minuta na terenu u timu HSV-a, a Mario Vrančić je igrao do 84. minute za Darmstadt.