Pobjede Širokog Brijega i Zrinjskog

Danas su odigrane preostale dvije utakmice 23. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine gdje su gostujuće pobjede ostvarile ekipe Zrinjskog i Širokog Brijega.

Zrinjski je trijumfovao na gostovanju kod Slavije rezultatom 0:1, a pobjedonosni gol postigao je Goran Zakarić u prvoj minuti susreta.

Naš reprezentativac Daniel Graovac je odigrao svih 90 minuta u redovima Zrinjskog.

Ekipa Širokog Brijega je ostvarila pobjedu nad domaćom momčadi Mladost Doboj-Kakanj rezultatom 1:2. Široki Brijeg je do pobjede stigao nakon rezultatskog preokreta.

Domaći su poveli sa 1:0 u 9. minuti meča preko Dilavera, a golove za Široki Brijeg postigli su Pandža i Krstanović.

Mostarski Zrinjski je trenutno prvi na tabeli sa 50 osvojenih bodova, koliko ima i drugoplasirana Sloboda.

Široki Brijeg je na četvrtom mjestu sa 43 osvojena boda.

Momčad Mladosti se nalazi na 10. mjestu sa pet bodova prednosti od timova iz opasne zone, koliko ima i Slavija koja se nalazi jednu poziciju ispred njih.