Futsal A reprezentacija Bosne i Hercegovine remizirala je danas u Poreču 4:4 sa Turskom, u susretu trećeg kola turnira “Futsal Week“, javlja zvanična stranica Fudbalskog saveza BiH.

Miloš Radujković je u 7. minuti donio prednost bh. selekciji, a Ramazan Bildirici u 15. minutipogađa za 1:1 i konačan rezultat prvog poluvremena.

Drugi period igre bolje otvaraju Turci i pogotcima Mucahida Ceylana u 21. i Bildiricija u 23. minuti odlaze na dva gola prednosti.

Bilal Jelić u 33. minuti postiže drugi gol za izabranike Gorana Melhera, a kapiten Marijo Aladžić u 38. i 40. minuti donosi preokret našem timu.

Ipak, u posljednjoj minuti utakmice i Turska postiže gol za konačnih 4:4, a strijelac je po treći put bio Bildirici.