U okviru 18. kola mađarskog prvenstva Ferencvaroš je savladao Kisvardu sa 3:1.

Ferenc je poveo u 42. minuti, a pogodio je Abu Fani. Na 0:2 povisio je bivši reprezentativac BiH, Stjepan Lončar. Kisvarda je smanjila na 2:1 u 65. minuti pogotkom Jasmina Mešanovića. Konačnih 1:3 postavio je Pešić.

U dresu Ferenca igrali su pomenuti Lončar, te Kenan Kodro koji je u igru ušao u 72. minuti i tako debitovao za Ferenc.

SofaScore je ocijenila igrače. Lončar je dobio 7.5, a Kodro 6.9. Bešić je ostao na klupi, dok Ćivić i Gojak nisu bili u rosteru.

Lončar je ove sezone odigrao 12 utakmica, a Kodro 19 (18 za Fehervar). Postigao je 11 golova.

Za Kisvardu je Mešanović igrao do 66. minute, a Branimir Cipetić do 73. minute. Mešanović je najbolje ocijenjen u svom timu, 7.3, dok je Cipetić dobio ocjenu 6.2.

Mešanoviću je ovo bio četvrti gol na 14. nastupu ove sezone. Cipetić je sakupio 18 utakmica.

Ferencvaros je prvi na tabeli sa 36 bodova. Kisvarda je posljednja sa 14.