Rukometna reprezentacija BiH sinoć je poražena u prvom meču pripremnog turnira Yellow Cup od Argentine sa 32:23.

Nakon meča obratio se Marko Panić.

“Dva različita poluvremena. U prvom smo bili relativno dobri, i u odbrani i u napadu, mada je bilo grešaka, ali to je prva utakmica to je za očekivati. Drugo poluvrijeme smo imali veliki pad.

Analizirat ćemo utakmicu, vidjeti slabe tačke. Svaka ekipa će imati pad od desetak minuta, takozvane crne rupe, naša je bila prevelika i zbog toga je rezultat takav kakav jeste. Po meni je napad bio slabija karika i to ćemo popraviti u budućnosti”, kazao je Marko Panić.

Raspored utakmica BiH na Yellow Cupu:

5. januar: Švicarska – BiH (20,15 sati)

6. januar: BiH – Rumunija (14,00 sati)

Svi mečevi igraju se u Winterthuru. Dnevna karta za utakmice košta 35 CHF, odnosno oko 72 KM. Ulaznice za Yellow Cup mogu se kupiti OVDJE.