Haris Hajradinović (29) igrao je od prve minute u duelu BiH i Slovačke (1:2) u okviru kvalifikacija za EURO.
Veznjak turske Kasimpase je poslije susreta govorio za BHT1.
“Bili smo dobri u prvom poluvremenu u defanzivi. U nastavku smo izašli malo visočije i zabili smo taj gol. Žao mi je što smo brzo primili gol.
Primili smo dva jeftina gola. Nemam šta da zamjerim momcima. Ginuli smo od prve minute i dali smo sve od sebe”, kazao je Haris i odgovorio na pitanje da li kroz baraž možemo na EURO:
“Mislim da možemo. Sada nije bilo Džeke, Kolašinca, Ahmedhodžića, Šehića i Pjanića. Oni daju dodatni kvalitet.
Nadam se da ćemo biti zdravi do marta i da ćemo izboriti plasman na EURO koji željno čekamo.”
Hajradinoviću je večerašnji nastup bio sedmi u A selekciju BiH, a zabio je jedan gol.

FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
NK Široki Brijeg
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Komori
AC Milan
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino