Fudbaleri Sheffield Uniteda poraženi su u prijateljskom meču od njemačkog Stuttgarta rezultatom 0:3.

Anel Ahmedhodžić (24) odigrao je svih 90 minuta za momčad Sheffielda.

Strijelac sva tri gola za Stuttgart bio je Guirassy.

Sheffield će naredne subote u okviru prvog kola nove sezone Premiershipa igrati protiv Crystal Palacea.

Sead Kolašinac (30) igrao je do 72. minute u prijateljskom duelu njegove Atalante i Union Berlina.

Ekipa Union Berlina slavila je sa ubjedljivih 4:1.

Dva gola za Union Berlin zabio je Fofana, dok su po jednom pogađali Laidouni te Behrens. Strijelac za Atalantu bio je Pašalić.

Francuski Strasbourg je u prijateljskoj utakmici bio bolji od njemačkog Werdera sa 2:1.

Sanjin Prcić (29) odigrao je cijeli susret za Strasbourg.

Trijumf njegovom timu donijeli su Diallo i Sylla, a Stage je postigao počasni gol za Werder.

Haris Hajradinović (29) postigao je gol za tursku Kasimpasu.

Fudbaleri Kasimpase su u prijateljskom dvoboju ubjedljivo pobijedili Umraniye sa 3:0, a Haris je pogodio u 24. minuti.

Preostale golove zabili su Kalkan i Yigit.