Bh. reprezentativci Rade Krunić i Sead Kolašinac sinoć su ubilježili dobre nastupe u pobjedama svojih ekipa. Milan je u okviru Serije A savladao Torinu sa 1:0 dok je Arsenal u kupu pobijedio Leeds sa 2:0.

Rade Krunić je na terenu proveo 66. minuta, a za jedini gol Milana i veoma bitnu pobjedu s kojom su preuzeli prvo mjesto, Rade je ubilježio asistenciju. Nakon kornera je najbolje skočio, prebacio loptu glavom do Girouda koji iz peterca ubacuje loptu u mrežu gostiju.

Krunić je još jednom odigrao dobar meč što pokazuje i analiza SofaScorea. Bh. veznjak dobio je ocjenu 7.3 što je druga najbolja ocjena u Milanu. Najbolji je bio defanzivac Tomori sa ocjenom 7.5.

Sead Kolašinac je odigrao tek treću utakmicu za Arsenal ove sezone, ali je treneru Arteti pokazao da se na njega itekako može računati. U engleskom Kupu savladali su Leeds sa 2:0, a popularni Seo na terenu je proveo svih 90 minuta.

Kolašinac je na SofaScore dobio ocjenu 7.5. Ispred njega su samo golman Leno sa ocjenom 8.2 i Soares sa 8.0.