Barca poražena u El Clasicu od Reala, Pjanić nije dobio priliku za igru

Real slavio u najvećem svjetskom derbiju protiv Barcelone

Barcelona našeg Miralema Pjanića (30) i Real su u okviru sedmog kola La Lige odigrali čuveni El Clasico, a gosti iz Madrida su slavili sa 1:3.

Ekipa Reala je u najvećem svjetskom derbiju bila bolja i sasvim zasluženo osvojila tri boda.

Vlaverde je u petoj minuti doveo Real u prednost, ali tri minute kasnije Fati pogađa za 1:1.

Real je ponovo stigao do prednosti u 63. minuti, a strijelac je bio Ramos iz penala.

Konačnih 1:3 postavlja Luka Modrić sjajnim golom u 90. minuti meča.

Pjanić danas nije dobio priliku za igru u timu Barcelone, kojoj je ovo bio drugi vezani poraz u ligi.

Ovu vijest vam donosi kladionica Mozzart.