Igrači FK Sarajevo danas su u TC Butmir odigrali prijateljsku utakmicu protiv Muaither SC, a susret je završen rezultatom 3:2.

Za Sarajevo su danas od prve minute igrali: Marković, Hodžić, Imamović, Šišić, Milanović, Salčin, Guzina, Cruz, Kurdić, Mustafić, Gudžević.

Strijelac prvog pogotka za Sarajevo bio je Slobodan Milanović. Tokom prvog poluvremena bordo tim je imao terensku inicijativu, a dva pogotka u nastavku postigao je Gedeon Guzina.

Na početku drugog poluvremena umjesto Milanovića, Gudževića, Šišića i Imamovića u igru su ušli D'Orsi, Jakovljević, Kurbegović i Dervišagić, a naknadno priliku za igru su dobili Sabljica i Salčinović.

Strijelac prvog pogotka za gostujuću ekipu bio je Khalifa Salman.

U 75. minuti susreta Alen Mustafić sa 18 metara pogađa stativu.

Konačan rezultat 3:2 postavio je Mamadou Diawara u samom finišu drugog poluvremena.