Fudbaleri Željezničara danas su u prvom susretu proljetnog dijela sezone slavili u gostima kod Krupe s 2:4, čime su zadržali vodeću poziciju.
Zadovoljan predstavom svojih igrača bio je trener tima s Grbavice Admir Adžem.
“Jako bitna pobjeda za nas. Imali smo dobre pripreme gdje nismo imali rezultate pa smo malo sa strepnjom ušli u utakmicu. Ipak, moram odati priznanje igračima, jako su se dobro prilagodili terenu, postigli četiri gola što nije jednostavno ekipi Krupe. Sve čestitke, ima još posla i idemo od utakmice do utakmice”, rekao je Adžem.
Narednu utakmicu Željezničar igra u subotu protiv tuzlanske Slobode.
Susret se igra na Grbavici s početkom od 14:30 sati.
(BIH.ba)

FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
NK Široki Brijeg
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Komori
AC Milan
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino