Sukob na susretu između AEK-a i Olympiacosa

U derbi susretu petog kola grčke Superlige AEK je nakon preokreta slavio protiv Olympiacosa s 3:2 i to pogotkom Mantalosa u 90. minuti.

Osim pet pogodaka, na Spiros Louis stadionu u Atheni viđena su i dva crvena kartona, i to u samoj zavržnici susreta, kada je došlo do koškanja igrača.

Dobili su ih Ćosić kod domaćina i Engels u redovima gostujuće momčadi, a u sukobu je učestvovao i bh. stoper Ognjen Vranješ (27), koji je krenuvši da smiri strasti nastavio “daviti” dva igrača protivničkog tima.

Na kraju je prošao bez javne opomene.

Susret je u jednom trenutku bio prekinut zbog bačenog suzavca, kada su igrači pobjegli u svlačionice.

I pored svih  dešavanja i incidenata, obilježio ga je nestvaran pogodak Christodoulopoulosa iz slobodnog udarca u 64. minuti.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.