(VIDEO) HARIS DULJEVIĆ ponovo dizao njemačku publiku na noge

Fudbaleri Dynamo Dresdena do 90. minute vodili su sa 1:3 u Darmstadtu, ali su uspjeli odigrati neriješeno. Prvo ime utakmice svakako je Manuel Konrad koji je zabio tri gola za Dynamo (23., 34. i 80. min), ali nedovoljno za pobjedu. S druge strane Kempe zabija gol u 30. minuti, te mreže miruju sve do 90. […]

13 Komentara
Meha
24.09.2017. 16:44

Ovaj sigurno placa novinare da stalno pisu o njemu. Odigro bi cijelu utakmicu da je toliko dobar. Pripremio i dao koji gol. A izaso u 67 min iz igre. Ekipa mu na zacelju tabele

HasanSalihovAmidzic
Reply to  Meha
24.09.2017. 17:00

Idiote nije fizički spreman za 90 minuta

. A vec je proglašavan igračem utakmice.

24.09.2017. 16:59

Opet igrac utakmice a poluvrijeme odigra ne serite svaki pokret njegov analizirate a drugi igraci to cine tokom cijele utakmice i driblaju i trce i postizu golove …zato ohladite vise

24.09.2017. 18:12

Opet neki lobi priprema teren igracu za reprezentaciju,u nedostatku golova,asistencija ili pobjeda idu naslovi trcao kao navijen,dizao publiku na noge,solidan mladi igrac ali nista posebno,neka se prvo dokaze u 2 ligi pa onda i u reprezentaciji,ne ide se po 10 stepenika odjednom..

Puma
Reply to  Seki
24.09.2017. 18:41

Jesi li ti gledao uopste koju utakmicu Dresdena kako je Duljevic tamo????

OK, kazes neki lobi priprema….za nase medije moglo bi se i reci. Ali Njemacki mediji nisu nikakav lobi Duljevica ako ih uopste citas. Oni su OBJAVILI i PROGLASILI ga DVA put igrac utakmice i igracem 6.og kola druge BUNDESLIGE!!!!!

Seki
Reply to  Puma
24.09.2017. 21:23

Sve je to ok,nemam ja nista protiv njega samo mi smeta ovo upadljivo forsiranje pojedinaca,npr o Kolasincu se pise i sta je pojeo,o Dzeki za svaki gol po 5 naslova,Susic kada pobjedi svako peto kolo dize se u nebesa,ako je ovo portal BH onda svi nasi igraci trebaju da imaju isti tretman,sretno Duljevicu ali ova euforija mu ne treba,kvalitet ce pobjediti i bez guranja..