Džeko igrao od prve minute za Romu

Ekipe Rome i PSG-a su sinoć u meču International Champions Cupa (igrano u Michiganu) odigrale 1:1, da bi Parižani stigli do trijumfa nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca.

Kapiten naše selekcije Edin Džeko igrao je prvo poluvrijeme za Romu, koja je u 36. minuti primila gol, kada je Marquinos savladao Alissona.

Roma je do izjednačenja došla preko Umara u 60. minuti, a s obzirom da do kraja meča nije bilo pobjednika, pristupilo se izvođenju penala u kojima je uspješnija bila momčad PSG-a.

Spomenimo i da je Edin Džeko u ovoj utakmici imao i podršku bh. navijača, koji su sa našim zastavama i dresovima prisustvovali duelu Rome i PSG-a.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.