Pet golova postignuto u meču Konye i Alanye

Fantastičnu utakmicu u okviru 30. kola turske Superlige danas su odigrale ekipe Konye i Alanye, a gostujuća momčad, koju sa klupe predvodi Safet Sušić, pobijedila je rezultatom 2:3.

Konya je povela golom našeg reprezentativca Riada Bajića u devetoj minuti, ali je Vagner Love iz penala u 39. minuti izjednačiona 1:1.

Gosti su preokrenuli rezultat u svoju koristi i poveli sa 1:2 u 55. minuti, kada Love postiže novi pogodak.

Riad Bajić je sjajno pogodio u 65. minuti za 2:2, da bi konačnih 2:3 za Alanyu postavio Fernandes u 72. minuti.

Bajić i Milošević su igrali svih 90 minuta za Konyu, dok je Hadžiahmetović zamijenjen u 60. minuti.

Konya je trenutno deveta sa 40 bodova, a Alanya zauzima 11. poziciju sa tri boda manje.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.