U prvom susretu 24. kola austrijske Bundeslige, fudbaleri Rieda i Sturma odigrali su neriješeno, a konačan rezultat glasio je 2:2.

Ried je poveo u sedmoj minuti golom Gartlera, a gosti su izjednačili preko našeg Anela Hadžića u 21. minuti. Spomenimo da je Hadžić u ekipu Sturma prešao upravo iz Rieda.

Sturm je poveo u 55. minuti, a strijelac je bio Beichler, da bi izjednačenje i bod Riedu donio drugim golom danas Gartler u 63. minuti susreta.

Anel Hadžić, koji će za našu reprezentaciju vjerovatno debitovati u prijateljskom susretu protiv Egipta, odigrao je svih 90 minuta za Sturm i pored postignutog gola dobio žuti karton u 35. minuti.

Hadžiću je ovo bio drugi gol ove sezone u ligi, a nastupio je u 19 mečeva za svoju ekipu.