U okviru trećeg pretkola Lige prvaka, ekipa Standarda iz Liježa savladala je na gostovanju Panathinaikos rezultatom 2:1 i plasirala se u play – off.

Prvi susret koji je odigran u Liježu završen je 0:0. Ekipa Panathinaikosa povela je u 19. minuti autogolom Dine Arslanagića.

Standard je do izjednačenja došao u 36. minuti, a strijelac je bio Mbombo.

Samo pet minuta kasnije M'poku je postigao fenomenalan gol za preokret Standarda i vodstvo od 2:1.

Do kraja meča Panathinaikos je napadao ali nije uspio preokrenuti rezultat u svoju korist.

Iako je postigao autogol, Arslanagić je do kraja susreta nekoliko puta smireno i pravovremeno reagovao u situacijama kada su igrači Panathinaikosa bili u izglednim prilikama za postizanje gola.

Dino Arslanagić odigrao je svih 90 minuta za Standarda, dok je 19-godišnji Deni Milošević bio na klupi za rezervne igrače u timu belgijskog vicešampiona.