Đurić postigao šesti gol u sezoni

Ekipa Cesene je u meču 20. kola druge italijanske lige pobijedila Trapani rezultatom 3:1, a novi gol za Cesenu postigao je naš Milan Đurić.

Cesena je povela golom Konea u 24. minuti, da bi Garritano u 44. minuti udvostručio prednost.

Gosti su preko Rizzata u 60. minuti smanjili na 2:1, ali je bh. reprezentativac Milan Đurić u 90. minuti postavio konačnih 3:1 za Cesenu.

Đurić je odigrao kompletan meč za Cesenu i trenutno je na brojci od šest golova u sezoni.

Nakon ove pobjede, Cesena se nalazi na 15. mjestu sa 22 boda.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.