Težak poraz Beverena od Genka

Fudbaleri Genka savladali su na svom terenu u meču 26. kola belgijskog šampionata ekipu Beverena rezultatom 6:1.

Karelis je u devetoj minuti doveo Genk u vodstvo, da bi gosti izjednačili u 18. minuti kada je Gano postigao gol nakon asistencije našeg mladog reprezentativca Denija Miloševića.

Ipak. Genk je samo za četiri minute postigao tri gola i riješio pitanje pobjednika.

Kebano, Bailey i Karelis su pogađali u 25.,26., i 30. minuti za velikih 4:1 u korsit Genka.

Igrala se 72. minuta kada Buffel postiže peti gol za domaće, a konačnih 6:1 postavio je Kabasele pet minuta prije kraja utakmice.

Deni Milošević je odigrao svih 90 minuta za Beveren i ovo mu je bila druga asistencija uz četiri gola ove sezone.

Zanimljivo da je Deni večeras igrao na obje krilne pozicije, ali i kao ofanzivni vezni.