Momčad Empolija je večeras ostvarila svoju petu ligašku pobjedu u Seriji A ove sezone, a protivnik je bio Lulićev Lazio.

Pitanje pobjednika je riješeno u 5. minuti susreta kada je Tonelli postigao gol za vodstvo od 1:0. Iako je Lazio u nastavku meča imao više prilika za postizanje gola, mreže su mirovale do isteka 90 minuta.

Naš reprezentativac Senad Lulić je pružio solidnu partiju i timu Lazija, te odigrao svih 90 minuta.

U redovima domaćeg tima 22-godišnji Rade Krunić je u igru ušao u 54. minuti utakmice, ali je zbog povrede teren morao napustiti 69. minuti.

Krunić je bivši mladi reprezenativac BiH, a selektor naše “A” reprezentacije Mehmed Baždarević ga je pozvao za mečeve baraža protiv Irske, no zbog povrede se nije mogao odazvati.