Povratnik u bh. reprezentaciju stigao do pete ovosezonske asistencije

Osmanlispor je u sklopu 25. kola turske Superlige gostovao Kasimpasi i pretrpio poraz rezultatom 2:3.

Već u 1. minuti domaći tim je došao do vodstva, a strijelac je bio Buyuk.

Nedugo potom uslijedio je preokret gostiju u režiji Weba, koji je pogađao u 12. i 14. minuti.

Kod prvog gola sjajnim centaršutem ga je proigrao povratnik u bh. reprezentaciju Avdija Vršajević (31), kojem je to bila ukupno peta asistencija ove sezone.

Ipak, Kasimpasa u nastavku uspijeva stići do sva tri boda. Zasluge za to pripale su Buyuku, koji je pogotcima u 32. i 65. minuti kompletirao hat-trick.

Vršajević je odigrao cijeli meč za Osmanlispor, koji nakon ovog poraza zauzima 11. poziciju s 31 bodom.