St. Pauli našeg Nikole Vasilja (27) ostvario je devetu uzastopnu pobjedu u 2. Bundesligi.

Ekipa St. Paulija je u meču 26. kola 2. Bundeslige savladala Regensburg rezultatom 1:0.

Vasilj je branio cijelu utakmicu i za svoj nastup od portala Sofascore je dobio ocjenu 7.4.

Bolji od njega bio je samo Medić sa ocjenom 7.9.

St. Pauli je do trijumfa stigao autogolom Owusua iz 21. minute.

Vasilj i saigrači su trenutno četvrti na tabeli sa 44 boda, dok je Regensburg, koji sa klupe predvodi Mersad Selimbegović (40) na 15. poziciji sa 26 bodova.

Karlsruher, čiji je pomoćni trener Zlatan Bajramović (43), odigrao je 1:1 na svom terenu protiv Braunschweiga.

Lauberbach je u četvrtoj minuti doveo goste u prednost, da bi bod Karlsruheru donio Jensen golom u 70. minuti.

Fudbaleri Karlsrhuera su na osmoj poziciji sa 35 bodova, a Braunschweig je na 14. mjestu sa 26 osvojenih bodova.