Lijep gol Salihovića

Bivši bh. reprezentativac Sejad Salihović (31) postigao je gol za Beijing Renhe u okviru osmog kola kineske 2. lige.

Beijing je gostovao kod momčadi Wuhan Zail i ostvario pobjedu rezultatom 1:2.

Salihović je doveo svoj tim u vodstvo od 0:1 u osmoj minuti meča. Domaći su poravnali na 1:1 u 72. minuti, ali je tim Beijinga u posljednjim minutama utakmice stigao do pobjede.

Sejad Salihović je u dresu “A” reprezentacije BiH debitovao 2007. godine i od tada je upisao 47 nastupa.

Posljednji nastup u dresu našeg nacionalnog tima upisao je 13. oktobra prošle godine u utakmici protiv Kipra, kada je BiH ostvarila pobjedu rezultatom 2:3.

Ekipa Beijinga se trenutno nalazi na drugom mjestu na tabeli sa 17 osvojenih bodova.

U redovima Beijinga nastupaju naša dva internacionalca Sejad Salihović i Zvjezdan Misimović.