VIDEO/ Petev uveo Koljića u igru, a bh. napadač u 90. minuti majstorski zabio za pobjedu
Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.
FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
NK Široki Brijeg
Arsenal FC
Manchester City
Manchester United
Aston Villa
Liverpool FC
FC Bayern München
Borussia Dortmund
RB Leipzig
VfB Stuttgart
TSG 1899 Hoffenheim
Inter Milan
SSC Napoli
AS Roma
Komori
AC Milan
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino
Nas najbolji napadac
kakav je ovaj mogao biti igrac da nije one nesrece
Strašan bi špic bio samo da nije bio peh
I ovako je super 😀
Saban Liga
sta ti znaci to Saban liga de molim te objasni kad si tako upucen u kvalitete liga ,kakve veze ima ime Saban sa nekom ligom
NIje saban liga, vec slavisa liga ili mirko liga.
Ma on je kurton čim komentira na taj način,a liga je 8 po snazi u Fudbalu u europi,znači liga petice ,i dvije još iznad njih,to je jer je Koljić zabio,zabio mu i mami kad glup
5 puta jaca od nase
Može li igrati za nas je li igrao za našu reprezentaciju ja mislim da jeste ali ne znam
Igrao je i nije ništa posebno pokazao. Čak je bio loš, kao i većina koji su tad igrali!
Šta sereš mamlaze da je bio loš,čovjek se povrijedio čim je ušao,nije 3 minuta bio na terenu zda ti materina lažljiva a u drugoj utakmici zabilježio asistenciju protiv poljaka
Igro je vec za BIH nas je
Koljivo je dobar za merhamet lige
A ti na mektebskom kupu nebi nastupao
On je potencijal da bude prvi strijelac u Rumuniji. Ako uspije da se vrati u golgetersku formu eto nam napadača. Šteta za onu povredu u repki
Ako mi je koga zao, jest ovog momka. Da one povrede nije bilo daleko bi dogurao svojom igrom i talentom. Nadam se da će ga petev vratiti na pravi put i da ga povrede zaobiđu.
Koljić zna dati gol,zna igrati,opasan je i nimalo naivan,povrede su ga zaustavile ali bit če to ok,i mjesto mu je uz Đeku u repki,čestitam Petevu našem Adiloviću pomočniku PETEVA koji su stalno na visini zadatka gdje god da odu..PETEV JE OSTAVIO U EMANET PRVO MJESTO BIH,i uvjek bi me radivao njegov povratak na klupu NACIONALNOG TIMA BIH.
ADILOVIĆ ADI JE POMOČNIK PETEVA..TAKOĐE I NJEGOV POMOČNIK BIO U REPKI