Dennis Hadžikadunić (25) povrijedio je koljeno i zamijenjen je u utakmici 2. Bundeslige između Wehena i njegovog HSV-a (1:1).

Bio je to meč devetog kola 2. Bundeslige, a Dennis je zaigrao u startnoj postavi HSV-a.

Nažalost, naš stoper je u 79. minuti nakon jednog duela ostao ležati na terenu i nije mogao nastaviti susret.

Hadžikadunić je ove sezone standardan u HSV-u, odigrao je i zadnje dvije utakmice za BiH u kvalifikacijama, pa ovo potencijalno može biti problem za novog selektora Zmajeva Savu Miloševića pred mečeve sa Lihtenštajnom i Portugalom.

Inače, Wehen je u današnjoj utakmici poveo u 81. minuti golom Vukotića.

HSV je do boda stigao zahvaljujući pogotku Muheima iz 89. minute.

Ekipa HSV-a je u 96. minuti imala veliku šansu za preokret i pobjedu, ali Benes nije iskoristio penal.

Spomenimo da je Karlsruher, čiji je pomoćni trener naš Zlatan Bajramović (46), odigrao 1:1 u gostima protiv Magdeburga.