FOTO \\ Mladi Zmajevi remijem protiv Engleske do prvih bodova

Mlada fudbalska reprezentacija BiH danas je u Sarajevu na stadionu “Asim Ferhatović Hase” odigrala svoju četvrtu kvalifikacionu utakmicu za plasman na Europsko prvenstvo. Protivnik izabranicima selektora Darka Nestorovića danas je bila selekcija Engleske koja je prije ovog meča imala maksimalan učinak od dvije pobjede. Mreže su mirovale tokom svih 90 minuta, te je naš nacionalni […]

10 Komentara
agent
12.11.2015. 15:54

Gdje mu je Milošević, gdje je Lazić, jesu li i njih dvojica izostavljeni zbog nezalaganja i slabe igre (Lazić odigrao par minuta u porazu od Kazahstana)?

agent
12.11.2015. 15:59

Braću Modić tjeraju od repke već neko vrijeme, ko je slijedeći na redu, Boban Lazić?

xxxx
12.11.2015. 16:06

@Agent…. jel vidis da je ovaj Nestrovic taraba!! i po izboru igraca i po taktici! Igras od 70min igracem vise na SVOM TERENU i on do 90 minute ne mjenja nikoga vec cuva rezultat( 0:0) da bi nakon tekme dao izjavu “i sa velikima mozemo igrati”!!!! Sto nije izjavu dao zasto smo zadnji u Grupi nakon 4 odigrane utakmice samo za 1 bodom?

12.11.2015. 16:20

They can't push away Danny Milosevic, kid is at A team door anyway, instead they they are all over Jelisic, Omerbašić, Acimovic and brothers Modić – no connections with the main players, agents, who are protected by Savez. All three youth teams are influenced by managers-agents, and the Savez is not far from one we know as criminal gang reigned at the time by Ahmed Pasalic, Sabahudin Baho Topalbecirevic, and the Drunk (Pjano)!

12.11.2015. 18:51

loše bojažljivo sebično a onda zovu igrače koji nikada neće biti dobri a kvalitet popšut ali suljič tabakovič husič koje možemo izgubiti niko ne zove i još mnogi u svim uzrastima treba prvo njih zvati hrvati i srbi prvo pokupe po svjetu a domaći su svakako njihovi

12.11.2015. 18:59

namjerno rade protiv države ne vole je ovi treneri iz r srpeke čekaju da sve što je poreklom srbin da prostor srbima da ih pozovu tako i hrvati zato mi nećemo nikada postići sa mladim kategorijama ništa