Mostarski Velež je još jednom pokazao kvalitet u Europi i na gostovanju kod švedskog Elfsborga izvukao je 1:1, te će odluka o prolasku u play-off pasti na Grbavici.

Velež je vodstvo stigao golom Radovića u 32. minuti, a domaći su poravnali dvije minute poslije preko Flicka. Velež je imao bolje prilike do kraja za trijumf, ali je ostalo 1:1.

Revanš se igra u četvrtak, 12. augusta u 20 sati na Stadionu Grbavica. Ponovo se očekuje sjajna atmosfera i popunjene tribine Rođenih koji će nositi svoje fudbalere do play-offa Konf. lige i okršajem sa slavnim Feyenoordom.

Još uvijek nije poznati koliko će Velež pustiti ulaznica u prodaju koja će krenuti vjerovatno u ponedjeljak. Cijele ulaznica će biti sljedeće: