Liefering je u susretu 24. kola druge austrijske lige deklasirao u gostima Wacker Innsbruck sa 4:1, a novi gol postigao je omladinski bh. reprezentativac Amar Dedić (17).

Dedić, koji je na ovom meču igrao na poziciji lijevog beka, pogodio je već u drugoj minuti za prednost Lieferinga.

Misimović ga ne hvali slučajno – mladi Dedić sa desnog beka istrčao na lijevo krilo i zabio prvi gol u seniorskoj karijeri

Amaru je to bio drugi pogodak ove sezone, a bio je strijelac i 19. juna u trijumfu nad Dornbirnom.

Osim Dedića, dvostruki strijelac za Liefering bio je Adamu, dok je jedan gol dao Diarra.

Jedini gol za domaće postigao je Galle.

Amar Dedić je odigrao kompletnu utakmicu za Liefering, dok je U21 reprezentativac BiH Jusuf Gazibegović (20) igrao od 46. minute za pobjednički tim.