Sarajevo je večeras u derbiju 20. kola deklasiralo Tuzla City sa 6:2, a gosti su od 42. minute igrali bez isključenog Badjija, koji je dobio direktan crveni karton.

FK Sarajevo sa 6:2 deklasirao Tuzla City, hat-trick Ahmetovića, Tino Sušić postigao gol na debiju

Uprava FK Tuzla City je na poluvremenu napustila stadion “Asim Ferhatović Hase”, jer su čelni ljudi ovog kluba smatrali da su oštećeni kod drugog pogotka Sarajeva.

“Uprava F.K. Tuzla City je demonstrativno na poluvremenu napustila stadion. O daljnim koracima javnost će biti uskoro upoznata”, napisano je na zvaničnoj Facebook stranici FK Tuzla City.