Danas su širom Europe igrane pripremne klupske utakmice uoči nove sezone, a povodom čega su nastupe upisala naša dva reprezentativca.

Semir Štilić je prije par dana svoj debi za kiparski APOEL obilježio prekrasnim golom. Danas je ekipa APOEL-a odigrala još jedan kontrolni susret i to protiv poljske Lechie. Poljska momčad je bila bolja i slavila rezultatom 4:1.

Naš reprezentativac Semir Štilić je odigrao prvo poluvrijeme u ovom susretu, a dodajmo i to da Stojan Vranješ nije konkurisao za nastup u ekipi Lechie.

Splitski Hajduk je ostvario pobjedu nad niželigašom Vorwartsom rezultatom 1:2. Tino Sušić je ovaj susret započeo od prve minute, a igrao je do drugog poluvremena.

Avdije Vršajevića nema u igračkom kadru Hajduka i on je trenutno u potrazi na novim klubom.