(VIDEO) KOLAŠINAC ASISTIRAO u ubjedljivoj pobjedi Arsenala nad Bournemouthom

Kolašinac uspješniji od Begovića Fudbaleri Arsenala su danas u meču četvrtog kola engleskog Premiershipa ubjedljivo pobijedili Bournemouth sa 3:0. Domaći su poveli već u šestoj minuti. Naš Sead Kolašinac je sjajno prošao po lijevoj strani, asistirao Welbecku, koji pogađa za 1:0. Lacazette je u 27. minuti udvostručio prednost, a konačnih 3:0 za Arsenal postavio je […]

09.09.2017. 19:05

Tvoj komentar, je li se odnosio na mene???

Anonymous
10.09.2017. 11:28

Ni za jedan nije kriv Begović

Anonymous
09.09.2017. 18:57

e jest izabrao klub svaka mu cast,mislim da ce oboriti rekord po broju primljenih golova u premier ligi a i broju osvojenih bodova..

denis
09.09.2017. 19:20

To samo nasi reprezentativci rade iz boljeg kluba u los i onda polako nestanu za kolo dva klupa e evo nemogu da ne komentarisem nema veze sa ovim tekstom gledam pjanica sad trci bez prestanka cak u svon kaz prostoru glavom izbija dodaje najbolji na terenupa sta je onda u p m za repku kad igra treba sam da rijesi utakmicu

Anonymous
Reply to  denis
09.09.2017. 19:58

A mi trebamo i dalje glasati za gol kola, za igrača mjeseca, lajkati stranice da bi oni imali dobre sponzorske ugovore.

xxx
09.09.2017. 20:20

Anonymous: to je nas dio posla, doduse nije nam to nesto naporno-klik, klik:)

Anonymous
Reply to  xxx
10.09.2017. 09:55

Naravno da nije teško. I klikam, kad god stignem i znam da klikaju hiljade Bosanaca. Medjutim, mogli bi i oni malo guzice dati za reprezentaciju

xxx
10.09.2017. 10:44

Anonymous: svi klikamo, jer to nije teško:); igraci u repki: ovi su manje-vise pokazali sta mogu i hoce dati, sutra ce doci drugi i idemo dalje.

amir

hahaha, gledajte Begovica. Usporeni film.

DelPiero
09.09.2017. 20:01

Begovic je nazalost daleko od one forme kada je branio za Stoke.. i u reprezentaciji je primio par jeftini golova.

xxx
09.09.2017. 20:06

bega sporiji, a i klub mu je losiji pa u odbrani “curi” na sve strane.

Hmm
09.09.2017. 21:21

Asmir prima ko moja kona

Moreal
09.09.2017. 21:43

Momentalno najbolji i najspremniji u BiH reprezentaciju!

10.09.2017. 05:54

Nevolim na kritikujem ali iskreno vjerujem da BiH repka ima kvalitetnijeg golmana od Asmira.

xxx
Reply to  Dirty Harry
10.09.2017. 10:49

dirty harry: ja sam gledao neke nase golmane u pretkolima sad u avgustu, oni su, na moju i tvoju zalost, razred ispod ovakvog bege i u ovom trenutku, sta je tu je, mozda ce bega malo popraviti formu ….

Smail
10.09.2017. 08:28

Nemogu reci da imamo boljeg golmana ali mogu reci da je sa njegove strane bezobrazno da i u nekim slabim i prijateljskim utakmicama fraer neda nikome drugom da brani ,tu se isto vidi koliko trener vlada timom ,meni bi bili zahvalni i kada na klupi sjede.