(VIDEO) Gibraltar – Bosna i Hercegovina 0:4

BiH sigurna protiv Gibraltara Fudbalska selekcija BiH večeras je u Faru u meču osmog kola grupe H kvalifikacija za SP ubjedljivo pobijedila Gibraltar sa 4:0. Naša reprezentacija je povela preko Džeke u 35. minuti, da bi Kodro u 65. minuti udvostručio prednost. Do kraja utakmice, izabranici Mehmeda Baždarevića su postigli još dva gola. Prvo je […]

03.09.2017. 22:56

Ako bude seronja vranjes opet igro kupi ga meša i goni se sa njim u pm.. on se nemere nosit sa igracima gibraltara.. a ti si potpuno izgubljen trener gledam utakmicu i nemogu da vjerujem pa kad zeljo protiv olimpica igra to je spram ote utakmice ko barca protiv reala u LP.. i onda gledas otu sranje od utakmice i nemeres vjerovat da do. preko 60min imas samo 1:0 protiv jednog gibraltara i ne mijenjas nikako pa trebo si odjednom tri…boze dragi

Reply to  Bakir Izetbegovic
03.09.2017. 22:57

I da si imalo pametan meša kad je tako slaba odbrana trebo si stavit simunovic aber je ovo bila prilika.. vako ces opet protiv belgije stavljat ove panjeve vranjesa sunjica.. belgija ce nas ovako satrat

Akrap Boziji

I to bi bilo to malo revijalno i kraj kvalifikacija, steta sto se nije uigravo neki novi mladi tim, mi smo zavrsili 3 ili 4 , sad mijenlali mesu poslije belgije stvarno je nebitno selam

03.09.2017. 23:06

A vi svi sto pisete ste najveci cigani sto nemate pojma , idite prosite ili prodajte vase mame i sestre

03.09.2017. 23:10

Momak shvatam da si razocaran ali realnost je takva, prihvatiti je ranije manje je bolnije, selam

Dirty Harry
04.09.2017. 07:49

Realnost je da smo trenutno drugi na tabeli!!!!

03.09.2017. 23:11

Sta je malo 4 gola jesil gledo utakmicu majmune kad nece lopta u go nisu momci krivi

03.09.2017. 23:12

Bosno moja ponosna dolazim u zenicu ili bilo gdje da vas bodrim protiv belgije pa makar i izgubili 10 nula

Ciro Blazevic
03.09.2017. 23:24

Ti bi trebao posjetiti veterinara,a i svi oni koi psuju na ovom portalu…nemas ti pojma kako se voli Bosna i kako se za bosnu bori i gine..

JA BA
03.09.2017. 23:29

SILJO tebe vise ni u crtanom filmu niko nece da gleda , a tek na tribinama

Jas
03.09.2017. 23:31

Siljo dragi, nista mi ne volimo Bosnu manje od tebe. Realno, Mesa je, nazalost los trener i bez autoriteta. Zamisli da je Ciro osvojio onaj kup u Japanu sa rezervnom ekipom! Pa postrojio bi ove zvjezdice i objasnio da ima pobjednicku ekipu a oni ako im se igra, ima da se lome. Sad bi bili bar egal sa Brlgijom

03.09.2017. 23:36

Jesi i navijac do. danas nisi skonto da neigramo u zenici d.rkadzijo

Jas
03.09.2017. 23:17

Dva gola data u zadnjih 10 minuta utakmice kad amateri Gibraltara, nisu vise mogli fizicki istrcati taj period i to bi trebalo biti ubjedljivo. Propustena prilika za minutazu nasih debitanata. Belgija ce sa osiguranim plasmanom dati priliku mladima za dokazivanje a onda, Boze pomozi nasim manekenima. Nadam se da nisam u pravu.

Anonymous
03.09.2017. 23:37

Ljudi svi smo mi razocarani ovim dogadajima u posljednjim utakmicama.Treba biti uz repku i igrace i kad je najgore al kad vidim kako oni izgledaju hladno na to sve i kakve izjave daju onda covjeku pukne sve.I ja sam zato da ih idemo idalje bodriti al trebaju i oni malo dati sebe vise.

Reply to  Anonymous
03.09.2017. 23:49

Mi bodrimo fudbalsku ekipu koja je reprezent nase drzave , znaci ono najbolje reprezentiras i ti si vitez u dresu, ono po logici stvari bi tu trebali najbolji igraci ali fudbal je timska igra i tu trebaju borci, i meni je svejedno bio to dzeko ili djuric dok god se gine na terenu, ovako mi njegov solo uspjeh nista ne znaci, selam

Adi
04.09.2017. 00:10

Zasto su zvizdali Kolasincu, propustio sam prvih 15-ak minuta, da se nije nesto desilo?

Hurmica
04.09.2017. 00:23

Dobio bi nas Gibraltar al im najbolji igrač ( zidar) nije igrao mora raditi čovjeku sutra fasadu, pa mora rano ustati!

04.09.2017. 06:34

Nije bitno skim igramo, vazna su 3 boda. Svaka cast, mozemo mi dobiti I Belgiju samo postaviti momke koji ce sa trkom parirati Belgiji koja vjerovatno nece imati pocetni sastav. Znaci Mesa mora postaviti momke koji trce malo vise, kao npr Duljevic koi se stvarno bori I ima brzinu ali ga nevidamo od Japana.
Sta je tu je, moramo odigrati dobro a nadamo se da I rezultat bude zadovljavajuci. Glavu GORE nadigrajte Belgiju!!!!

Znaš koji su najbolji sastav i taktika za tvoj tim i želiš to podijeliti sa prijateljima?