Dva debitanta u našoj selekciji

Reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras je na Bilinom polju u susretu petog kola grupe “H” kvalifikacija za SP slavila protiv Gibraltara s 5:0.

Strijelci za naš tim, koji je doša do treće pobjede, bili su Ibišević (4’, 43’), Vršajević (52’), Višća (56’) i Bičakčić (90+4’).

Kako je meč praktički riješen već na poluvremenu, pomoćni trener našeg tima Dragan Perić, koji je na klupi večeras mijenjao suspendovanog Mehmeda Baždarevića, priliku je u nastavku pružio dvojici novajlija.

Tako su službeni debi za “A” tim upisali defanzivac Sampdorije Daniel Pavlović (28) i napadač Konyaspora Riad Bajić (22).

Pavlović je u 46. minuti dobio priliku umjesto Kolašinca, dok je Bajić u 75. zamijenio Vršajevića.