(FOTO VIDEO) BIH NAIVNO ispustila sigurnu pobjedu u Grčkoj

BiH propustila sigurnu pobjedu Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras je u okviru četvrtog kola grupe H kvalifikacija za SP odigrala 1:1 u Pireju protiv Grčke. Bh. selekcija bolje je otvorila susret i povela je sjajnim golom Pjanića iz slobodnog udarca u 32. minuti. Grci su bili ošamućeni, no bakljada naših navijača dovela je do […]

46 Komentara
Referendum
13.11.2016. 23:24

Grci ce uzeti bod i belgiji i odose, mi smo onako dobro igrali bilo je gresaka ali ima ih kod sviju, medjutim selektor nula,djuric uveden bespotrebno, neznanje se vidi , nije covjek ni sposoban da utakmicu zatvori

Jer Đeko je bolji od ...
13.11.2016. 23:34

Samo se bojim da ce nas ovo kostat kao i Kipar prosle godine..

Elvis
13.11.2016. 23:38

Pa boze sta je ovo na kraju , imali smo u samom finisu 5 prilika da ih dokrajcimo a mi cuvamo 1:0 . Zato smo i kaznjeni. Shvatio bih da su Grci vrsili neki veliki pritisak pa da smo bili primorani povuci se, ali mi se bez ikakvog razloga povucemo i primimo ovaj nesretni gol. Ne mogu jos da vjerujem, i sto je najgore ovo nas na kraju moze kostati plasmana u baraz.

Ismet
13.11.2016. 23:40

Bod je dobar isto,to su svi i ocekivali,dakako da je pobjeda bila u dzepu al boze moj…dobijemo ih u Zenici i gotovi su….a oni nemaju sanse nikakve protiv belgije to je evidentno…. Bravo zmajevi dobri ste bili,manjkalo malo srece al dobro je opet….

Referendum
Reply to  Ismet
13.11.2016. 23:42

Oni ce uzeti bod belgiji

Lenas
13.11.2016. 23:43

20 minuta sam samo sutio, sta drugo i uraditi nakon izjednacenja… Umjesto da ih dokrajcimo ono kazna. Igra nam je bila vrhunska samo fali nesto na kraju…..

13.11.2016. 23:46

Pojedinci moraju znati da su nasi navijaci onako reagovali zbog uvreda itd.. Za kaznu su grci, sramota

010101
14.11.2016. 00:05

Zae visw nije vrijeme da se pozove dumic u jebenu repku?????? I sto nw pozvati Dzenisa Burnica iz Borussije da odigra 5 minuta protiv gibraltara i da ga osigiramo za budućnost? ???nasi skauti jedino prate igrace koji imaju preko 25 godina a mlade niko ne prati+nestorovic nam jos unistava u21 reprezentaciju pa ko ovo sve vise dopusta,i ja ne znam kako navijači nisu krenuli bojkovati ljude koji nisu smjenili nestorovica,ako se mi navijači ne umjesamo u to nestorovic ce nam unisiti sve mlade igrace!!!!!

Meho
14.11.2016. 00:27

Trebao je biti penal na dzeki… nebi sada samo bod imali. Sranje sudija od prve minute. Zao mi je sto nismo pobjedili ali mozda je i bod ok. Hvala na dobroj borbi. Ne krivim igrace ali sumnjam u naseg trenera. Lakse ce ovo biti za koji dan…. glava gore i naprijed bosno. Gostovati u grckoj nikada nije lako

zlaja
14.11.2016. 09:06

Izjednačenje boli, nemogu drugačije da kažem boli.
Ali svaka čast treneru i igračima na ovako posloženoj igri. Onaj ko krivi trenera nema blage veze o fudbalu.
Grci su jedino izjednačili na sreću. Kad se tako hoće… Da ga nisu dali onako dali bi nekakako drugačije.
opet pobavljam zalaganje je bilo za desetku i ako tako preostale utakmice budemo igrali vratice se i sreca na našu stranu. Čak i Belgija tako u Zenici mora strijepit za bodove.