VIDEO GRCI POKAZALI SNAGU i pobijedili Holandiju u gostima

Grci su sa 2:1 bili bolji od Holandije u prijateljskom susretu Selekcija Grčke, koja se nalazi u našoj kvalifikacionoj grupi za Svjetsko prvenstvo, večeras je u prijateljskoj utakmici pobijedila Holandiju u gostima sa 2:1. Holandija je prve povela golom Wijnalduma u 14. minuti, ali Grci su izjednačili preko Mitrogloua u 29. minuti. Konačnih 1:2 za […]

Povratak na članak
17 Komentara
Artanija
01.09.2016. 23:39

Grci bi nam mogli biti veliki problem. Čak je moguće da ce oni biti prvi a mi de sa Belgijom moradnemo ganjati oko drugog mjesta u grupi

Bosandjero420
Reply to  Artanija
02.09.2016. 02:01

Slazem se da je grcka veoma dobra a i opasna ali da ce oni biti prvi ili cak drugi neslazem se sa tim..holandija ipak nije ona stara koja je veoma dobra i jaka..a nasi zmajevi ako budu igrali protiv grka kako znaju nece biti mnogo problema..pitanje je samo hoceli nasi htjeti da dobro igraju,jer svi znamo da sa nasim zmajevima mozemo pobjediti koga hocemo a bogami znaju i zasrati i igrati lose i izgbutit!

Edis
02.09.2016. 08:45

Cuj ti njega….jarane jesil dobro?

Stručnjak!
02.09.2016. 14:59

odavno jači tim nisu imali , fourtounis i mitroglu kidaju , lijepa opomena našim manekenima i hvala holandiji za ovu opomenu

02.09.2016. 02:17

I ovi se vratise u formu.Dobit cemo dosta problema u ovoj grupi,nadam se da nece predhodne kvalifikacije trebaju nam bit oprez

02.09.2016. 08:31

netrebaju nama trening tekme mi znamo igrati ,,, nasi pucometasi ko i kofol kosarkasi puste cecu i ti je to i jedno 5 l viskija na to!!!!! ko je lud trcat dzaba!!!!!

Seo
02.09.2016. 08:35

I ja se se to pitao sinoc dok sam gledao Belgiju, bilo bi bolje da su igraci kao Milicevic dobili priliku u prijateljskoj utakmici.

dzo
02.09.2016. 07:01

svi igraju prijatekjske tekme do zadnji minuta samo ne mi!!!!!!!Al zato nasi slusaju cecu opijaju se i slave pred kvalifikacije i sluzimo drugim ko kanta za nabijanje!!!!! Idiotizam!!!! Za sve minuse i negativne komentare obratite se agenciji za vodu i kanalizaciju!!!!

AMIRTZ
02.09.2016. 08:41

Neznam koliko ko prati.. ali Holandija nije kao što je nekad bila.. i više fudbal nije isti, sad svako svakog može uz borbu i zalaganje dobit.

Anonymous
02.09.2016. 11:28

Smiješno, pa jeste li vidjeli kakve golove su primili holanđani, ovo je odbrana bez odbrane. Mislim, da grci nisu uopšte opasni i da cemo se sa belgijancima boriti za prvo mjesto, a ako do sada nismo naučili da nema laganog protivnika, onda i ne trebamo ni ići na SP.

Anonymous
02.09.2016. 11:31

Odbrana stoji miljama daleko od napadača, a golman kao da je “odigrao” na pobjedu grka.

Znaš koji su najbolji sastav i taktika za tvoj tim i želiš to podijeliti sa prijateljima?