Sarajevo je večeras na Koševu u duelu 22. kola PL BiH odigralo 2:2 protiv Igmana iz Konjica.

Utakmica se igrala bez prisustva gledalaca jer je Sarajevo kažnjeno zbog incidenta na meču protiv Širokog Brijega, a svi golovi viđeni su u drugom poluvremenu.

Glavni arbitar Miloš Gigović je u 72. minuti dosudio kazneni udarac za Igman, a siguran sa bijele tačke bio je Ramić.

Hebibović je u 79. minuti udvostručio prednost i činilo se da je pitanje pobjednika riješeno.

Ipak, Čataković je u 85. minuti smanjio rezultat na 1:1, a minutu kasnije Hasić zabija sjajan pogodak za konačnih 2:2.

Domaći su u sudijskon nadoknadi mogli zabiti i treći gol, ali udarac Oliveire otišao je pored gola.

Sarajevo je nakon ovog remija petoplasirano sa 34 boda.

Igman zauzima 10. poziciju sa 23 boda.

Momčad Sarajeva već u srijedu igra revanš utakmicu četvrtfinala Kupa BiH protiv Borca.

Prvi duel u Banjoj Luci završen je rezultatom 0:0.