Danas je odigrano šest utakmica 14. kola Prve lige Federacije BiH.

Gradina je u Srebreniku pobijedila zenički Čelik rezultatom 1:0. Pobjedonosni gol za domaće zabio je Berbić u 74. minuti iz penala.

Ekipa Budućnosti je u Banovićima slavila protiv Tomislava sa 3:1. Huseinspahić, Berbić i Husić su postigli golove za Budućnost, dok je strijelac za goste bio Šiško.

Radnik je u Hadžićima deklasirao Mladost DK sa 5:0. Trostruki strijelac bio je Alagić, a dva gola je dodao Bešić.

Momčad Jedinstva je u Bihaću savladala Bratstvo iz Gračanice rezultatom 1:0. Imamagić je golom iz penala u 82. minuti osigurao tri boda Bišćanima.

Fudbaleri Rudara iz Kaknja i Simm Baua odigrali su 1:1. Musić je postigao gol za Rudar, a Mehić je pogodio za goste.

Zvijezda je u Gradačcu dočekala Gornji Rahić i izgubila 0:2. Fačić i Čaušević su zabili golove za pobjedu Gornjeg Rahića.

Danas od 17,00 sati na Tušnju igraju Sloboda i TOŠK.

U nedjelju od 13,00 sati na programu je posljednji meč ovog kola između Stupčanice i Goražda.