Muhamed Bešić (31) vratio se na teren nakon više od sedam mjeseci pauze i postigao gol za mađarski Ferencvaroš.

Ferencvaroš je u Kupu Mađarske deklasirao u gostima Nagyecsed sa 8:0, a Muhamed je postigao gol u 77. minuti.

Bešić je u igru ušao u 66. minuti i ovo mu je bio prvi nastup još od 11. februara ove godine kada se povrijedio u duelu protiv Kisvarde.

Bh. reprezentativac je zbog povrede pauzirao više od sedam mjeseci i danas je konačno zaigrao.

Za Ferencvaroš su protiv Nagyecseda igrali i Amer Gojak (26) i Eldar Ćivić (27).

Gojak je na teren ušao u 65. minuti, dok je Ćivić šansu za igru dobio u 57. minuti.

Inače, Ferencvaroš već u četvrtak igra novu utakmicu i to u okviru Konf. lige protiv Čukaričkog.