Fudbaleri Željezničara nastavili su sa katastrofalnim igrama i u susretu 27. kola Premijer lige BiH izgubili na Grbavici od Olimpika sa 1:2.

Bio je ovo 10. ligaški meč Želje bez pobjede i tim sa Grbavice ima veoma male šanse da na kraju završi među prve četiri ekipe, odnosno da izbori plasman u Europu.

Željo je dobro ušao u današnji meč i poveo golom Boje u 15. minuti utakmice.

Ipak, Milović se u 34. minuti najbolje snalazi pred golom domaćina i zabija za 1:1.

Gosti su do preokreta i trijumfa stigli u 71. minuti, a strijelac gola je bio Šišić.

Ekipi Željezničara je ovo bio deveti poraz u sezoni i trenutno je na tek sedmom mjestu sa 40 bodova.

S druge strane, Olimpik je desetoplasirani sa 23 boda.

U drugom današnjem duelu Tuzla je na svom terenu savladala Radnik sa 2:0, dok od 19,00 sati Borac i Široki igraju posljednju utakmicu 27. kola Premijer lige BiH.