VIDEO/ Luka Menalo zabio za Rijeku i izborio penal

Rijeka u prijateljskom susretu ubjedljiva protiv Gorice

Luka Menalo zabio za Rijeku i izborio penal

Rijeka je danas u prijateljskom susretu pobijedila slovenačku Goricu rezultatom 3:0, a strijelac jednog gola za pobjednički tim bio je naš Luka Menalo (24).

Menalo je nastupio u startnoj postavi Rijeke i u 22. minuti glavom zabio za prednost svoje ekipe.

Naš reprezentativac je u 45. minuti izborio penal za Rijeku, a siguran sa bijele tačke bio je Andrijašević.

Konačnih 3:0 postavlja Murić iz novog penala u 54. minuti.

Luka je ove sezone u dresu Rijeke odigrao 12 utakmica u svim takmičenjima, zabio pet golova i jednom asistirao.

Posebno je bio raspoložen u decembru prošle godine kada je u pet utakmica postigao četiri gola te dodao jednu asistenciju.

Za Rijeku je danas od prve minute nastupio i drugi bh. reprezentativac Stjepan Lončar.