Fudbaleri Sarajeva danas su u Trening centru Butmir odigrali prijateljsku utakmicu s federalnim prvoligašem Olimpikom i savladali ga rezultatom 5:0, javlja zvanična stranica FK Sarajevo.

Prvo poluvrijeme: Džafić, Hebibović, Letić, Dupovac, Letić, Stanojević, Gavrić, Tatar, Rahmanović, Milanović, Guzina.

Drugo poluvrijeme: Marković, Hebibović, Salčinović, Kurdić, Imamović, Mustafić, Salčin, Šišić, Cruz, Dervišagić, Škrbić.

Poveo je Bordo tim već u 2. minuti, a strijelac je bio Gedeon Guzina. Do kraja prvog poluvremena još jedan pogodak u mreži gostiju, koji postiže Benjamin Tatar.

Igrala se 60. minuta kada je Miljan Škrbić postigao gol za 3:0. Isti igrač je u 64. minuti povisio na 4:0. Konačnih 5:0 postavio je Alen Mustafić u 84. minuti.

Sarajevo narednu utakmicu igra u subotu 23. novembra, kada u sklopu 17. kola Premijer lige BiH gostuje Veležu.