Potencijalni bh. reprezentativac Luka Menalo nastavio je sa odličnom formom i dva puta asistirao u današnjem trijumfu Olimpije.

Olimpija je sa 3:2 u meču slovenačkog šampionata slavila protiv Trigalva u gostima, iako je gubila 0:2.

Triglav je poveo golom Majcena iz 10. minute, a Petrić u 49. minuti pogađa za 2:0.

Igrala se 67. minuta kada je Lupeta smanjio na 2:1 poslije asistencije Tomislava Tomića.

Dvije minute kasnije isti igrač postiže novi gol, ovaj put nakon asistencije Luke Menala.

Konačnih 3:2 za Olimpiju postavlja Vukušić u 78. minuti, a još jednu asistenciju je ubilježio Menalo.

Menalo je igrao svih 90 minuta za Olimpiju i trenutno ima učinak od sedam golova i šest asistencija u 17 susreta (sva takmičenja).