U derbi meču hrvatskog šampionata, Rijeka je deklasirala zagrebački Dinamo rezulatom 4:1.

Čak pet bh. internacionalaca je nastupilo u ovom duelu, a Amer Gojak je nakon više od četiri mjeseca zaigrao od prve minute za momčad Dinama.

Meč je odlično počeo za goste iz Zagreba, jer je Gavranović u 16. minuti doveo Dinamo u vodstvo.

Ipak, tri minute kasnije Heber pogađa za 1:1.

Dinamo je od 26. minute igrao bez isključenog Leškovića (dva žuta kartona), a Rijeka je brojčanu prednost iskoristila i golovima Pavičića (48. minuta), Hebera (59. minuta) i Puljića (89. minuta) stigla do ubjedljive pobjede od 4:1.

Amer Gojak je igrao od prve minute za Dinamo, dok su Armin Hodžić i Izet Hajrović priliku dobili u nastavku.

U momčadi Rijeke, Srđan Grahovac je odigrao kompletan susret te asistirao za pogodak, a Zoran Kvržić je proveo svih 90 minuta na terenu i zaradio žuti karton.

Dinamo je prvoplasirani poslije 24 kola sa 56 bodova, dok Rijeka zauzima treće mjesto sa 44 boda.