Utakmice petog kola italijanske lige

Večeras je odigrano osam utakmica petog kola italijanske Serije A, a četiri bh. reprezentativaca nastupila su za svoje momčadi.

Miralem Pjanić je igrao od 75. minuta za Juventus, koji je golom Mandžukića savladao Fiorentinu s 1:0.

Juventusu je ovo bila peta pobjeda u sezoni i trenutno dijeli prvu poziciju s Napolijem.

Lazio našeg Senada Lulića je vodio nakon prvih 45 minuta protiv Napolija rezultatom 1:0, ali je u nastavku doživio pravu katastrofu i primio čak četiri gola.

Lulić je proveo svih 90 minuta na terenu u timu Lazija.

Ervin Zukanović je odigrao cijeli meč u remiju njegove Genoe i Chieva (1:1), dok Riad Bajić nije ulazio u igru u porazu Udinesea od Torina (2:3).

Povremeni bh. reprezentativac Daniel Pavlović i momčad Crotonea teško su poraženi na gostovanju kod Atalante (1:5).

Pavlović je odigrao 90 minuta za Crotone.

Naredno kolo u Italiji igra se za vikend.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.