Kolašinac ušao u drugom poluvremenu i postigao gol u trijumfu Arsenala

Momčad Arsenala večeras je u susretu prvog kola grupe H Europa lige pobijedila Koln rezultatom 3:1.

Gosti iz Njemačke su imali prednost nakon prvog poluvremena zahvaljujući golu Cordobe iz devete minute.

Ipak, Arsenal je u nastavku zaigrao puno bolje i stigao do preokreta.

Naš reprezentativac Sead Kolašinac ušao je u igru u 46. minuti i samo četiri minute kasnije fantastično matirao nemoćnog Horna za 1:1.

Sanchez u 67. minuti pogađa za preokret i vodstvo Arsenala od 2:1, da bi konačnih 3:1 postavio Bellerin sedam minura prije kraja utakmice.

Arsenal će u drugom kolu gostovati ekipi BATE-a.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.