Željezničar ubjedljiv protiv GOŠK-a

Utakmicom Željezničara i GOŠK-a kompletirano je prvo kolo Premijer lige BiH.

Željezničar je na svom terenu bez većih problema savladao goste iz Gabele rezultatom 3:1.

Domaći su poveli u 15. minuti, kada je Blagojević postigao sjajan pogodak za 1:0.

Minutu prije kraja prvog poluvremena, Zakarić je pogodio i udvostručio prednost.

Zeba je u 52. minuti iz penala treći put matirao Kozića, da bi Anković u 86. minuti ublažio poraz GOŠK-a

Željeznićar će u narednom kolu gostovati kod Mladosti, dok će GOŠK dočekati banjalučki Borac.

Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.